Proboszcz Najświętszego Serca Jezusowego w Radomiu Ks. Roman Adamczyk, Ks. Sebastian Osiński oraz Parafialny Oddział Caritas kolejny raz zorganizowali półkolonię .

 W dniach 3.08.2015 – 8.08. 2015 ponad 40 dzieci w wieku szkoły podstawowej miało zapewnione wyżywienie, opiekę i świetną zabawę. Kadrę stanowili Ks. Sebastian , którego wspierał diakon Łukasz, kleryk Łukasz oraz dziewczęta ze wspólnot młodzieżowych działających przy naszej parafii. W kuchni całodzienny dyżur pełniła Pani kucharka oraz Panie z Parafialnego Caritas. W ciągu tego tygodnia dzieci były w Krajnie, w jednostce wojskowej na lotnisku, w Magicznych Ogrodach , w ZOO w Warszawie, w Parku Iluzji i na basenie.

Przedstawicielka dzieciaków bardzo serdecznie podziękowała Księdzu za to, że mogli tutaj być i w taki właśnie sposób przeżyć chociaż jeden tydzień wakacji . Dopełnieniem wszelkich życzeń i wyrazem wielkiej wdzięczności będzie Msza św dziękczynna sprawowana 30.08 o godz. 12.00, na którą zapraszamy wszystkich uczestników wraz z Rodzicami.

BG

GALERIA