W środę 11. lutego w Domu Parafialnym przy parafii NSJ w Radomiu odbyło się kolejne spotkanie Klubu Seniora. Tym razem przybyły do nas Przedszkolaki.

 Dzieci z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowały dla nas widowisko pt.: „Cztery Pory Roku”. 23 bardzo młodych aktorów recytowało wiersze, śpiewało piosenki i tańczyło. Wszystkie dzieci były mocno zaangażowane i z większą lub mniejszą swobodą wykonywali swoje role. Z powodu choroby kilkoro dzieci nie przyszło dzisiaj do przedszkola i Panie w ostatniej chwili zmieniały choreografię. Te drobne trudności zostały łatwo pokonane i spektakl wypadł znakomicie.

Dzieciaczki bardzo miło zaskoczyły Seniorów, bo wszyscy dostali własnoręcznie przygotowane serduszka wraz z cukierkiem. Starsi nie pozostali dłużni i każde dziecko zostało obdarowane słodyczami , a do przedszkola do wspólnej zabawy przekazali zabawki.

To już drugie, tak miłe spotkanie ale jak się okazuje nie ostatnie , bo dzieci już przygotowują kolejne przedstawienie, tym razem ma to być bajka i już jesteśmy umówieni. Dokładnie ustalimy jeszcze datę spotkania.

Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom i dzieciom za te piękne chwile radości. 

GALERIA