15. października 2014 r. w Domu Parafialnym odbyło się kolejne spotkanie Klubu Seniora.  Było to spotkanie integracyjne, a gościliśmy sąsiadów z klubu działającego przy parafii pw. Św. Stefana na Idalinie. 

Większość z nas była bardzo ciekawa spotkania, bo przecież, kiedy byliśmy “piękni i młodzi” tworzyliśmy jedną parafię, a dzisiaj piękni i radośni spotykamy się w Klubie Seniora! Najpierw musieliśmy dowiedzieć się cokolwiek o sobie, więc przedstawiłam   historię  Klubu i krótko opowiedziałam o naszej działalności. Gości przedstawił, przybyły razem ze swoimi Seniorami ks. Proboszcz Andrzej Jędrzejewski.

Spotkanie to poprowadził ks. Sebastian Osiński, wikariusz parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Radomiu. Ćwiczyliśmy karaoke. Muszę przyznać, że  znane hity „wychodziły” nam średnio. Znacznie lepiej było, kiedy Ksiądz zaproponował piosenki biesiadne. Kto wie czy nogi by nas nie porwały do tańca, ale z powodu braku miejsca   wybraliśmy wersję bardziej oszczędną i wszystkie ręce poszły w ruch.

Myślę więc, że spotkanie było potrzebne i naprawdę radosne a my już umówiliśmy się na rewizytę. 

GALERIA

FILM 1