4. stycznia 2017 r. odbyło się spotkanie opłatkowe Klubu Seniora. Natomiast 6. stycznia swoje spotkania przeżywały pozostałe wspólnoty działające przy naszej parafii. 

Zgodnie z wigilijną tradycją Ksiądz odczytywał fragment Ewangelii, po czym łamiąc się opłatkiem składaliśmy sobie życzenia.   W ładnie przygotowanej sali i ładnie zastawionych stołach, bardzo szybko zapanowała świąteczna atmosfera i z radością zasiadaliśmy do wspólnego śpiewu kolęd.

W niedzielę 8. stycznia nasz chór koncertował w naszej świątyni. Kościół wypełnił się naszymi parafianami ale trzeba zaznaczyć, że tym razem przybyło dużo gości. A warto było, bo koncert był po prostu wspaniały. Pani Prezes pięknie poprowadziła konferansjerkę, z dumą odkryliśmy, że partie solowe śpiewały kolejne solistki, Ksiądz Sebastian swoim pięknym śpiewem bardzo ubogacił ten koncert, a na uwagę i słowa pochwały za niedzielny występ zasłużyły również dziewczęta ze scholi. 

Wszyscy tego dnia opuszczali naszą świątynię oczarowani koncertem. Parafianie byli bardzo dumni ze „swojego” chóru, a goście pełni podziwu dla „tak profesjonalnego śpiewu”. Brawom i bisom pewnie by nie było końca, ale ustąpiliśmy, ponieważ Msz św. o godz. 18.00 i tak rozpoczęła się z dużym opóźnieniem.

Na ręce Kierownika Ks. Sebastiana i Pani Prezes wszystkim członkom chóru jeszcze raz z całego serca dziękujemy i bardzo serdecznie gratulujemy. 

BG

GALERIA