TYDZIEŃ EWANGELIZACYJNY – O AKCJI KATOLICKIEJ
W ramach trwającego Tygodnia Ewangelizacyjnego w środę – 27.05.2026 o godz. 18.00 w naszym kościele była sprawowana Msza Święta pod przewodnictwem ks. Grzegorza Wójcika – diecezjalnego asystenta Akcji Katolickiej, a zarazem proboszcza i dziekana Wierzbickiego, naszego rodaka. Po Mszy Świętej była prezentacja filmu o bł. Stanisławie Starowiejskim i zwiedzanie mini galerii jemu poświęconej.












Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.