1. Dziś: * 10.30 msza z asystą chóru.

* 18.00 msza z asystą AK i spotkanie formacyjne

* Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, które są przeznaczone na tegoroczne malowanie kościoła oraz za ofiary złożone w minionym tygodniu.

* Od jutra będą ustawiane rusztowania. Już teraz dziękuję Panu Janowi Dąbrowskiemu z ul. Miedzianej za przekazanie ze swojej firmy systemu rusztowań.

2. W środę spotkanie Klubu seniora. O godz. 10.00 spotkanie w Rynku przez Muzeum im. Jacka Malczewskiego. Będziemy zwiedzali wystawę mówiącą o historii zakładu „Radoskór”. Wiele osób z naszej parafii tam pracowało. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.

3. Sobota:

* 6.00 rozpoczęcie X Rowerowej Pielgrzymki na Jasna Górę. Pielgrzymka trwa 2 dni.

* 9.00 – spotkanie w kościele dla kandydatów na ministrantów z klas III, którzy w tym roku przystępowali do Pierwszej Komunii Św. oraz ze starszych klas. Wielka prośba, aby rodzice zmobilizowali swoje dzieci do zaangażowania w posługę ministrantów w naszej parafii.

* 10.00 – 14.00 Szkoła Podstawowa Nr 10 przy ul. Długojowskiej organizuje Festyn Rodzinny. Organizatorzy zapewniają dla dzieci bardzo ciekawe atrakcje. Podczas festynu będzie prowadzona zbiórka pieniężna na pomoc w rehabilitacji Józia Bobrowskiego. Plakat informacyjny jest umieszczony w kruchcie kościoła.

4. Niedziela za tydzień: 15.00 rozpoczęcie Radomskiego Marszu dla Życia = msza św. w kościele farnym i przejście na Plac Jagielloński przed radomski teatr.

5. Została przygotowana Księga intencji mszalnych na 2025 rok. Można w kancelarii rezerwować terminy mszy św. na cały przyszły rok.

6. Dziecięca grupa duszpasterska „Boże owieczki” organizuje pielgrzymkę pociągiem do Częstochowy, na Jasną Górę. Będzie to w poniedziałek 24 czerwca. Zbiórka o godz. 6.00 na dworcu kolejowym, peron II. Zapisy oraz wszystkie informacje można uzyskać po mszy św. w zakrystii. Zachęcamy rodziców do zapisywania.

7. Polecamy tygodniki katolickie: * Niedziela i * Gość Niedzielny. Dziś jest dodatek do Gościa Niedzielnego, tematyka dotycząca historii Kościoła. Cena 12 zł.

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy z parafii:

Ś+P Magdalenę Dyktorowską; lat 44 lata

Jutro msza św. pogrzebowa Ś+P Dariusza Spławca; lat …

Wieczny odpoczynek.