1. Dziś:

* 15.00 rozpoczęcie Radomskiego Marszu Życia = msza św. w kościele farnym i przejście na Plac Jagielloński przed radomski teatr.

2. W czwartek o 18.00 na plebanii spotkanie zespołu muzycznego grupy pielgrzymkowej 12A. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą wesprzeć grupę śpiewaczą. Za całość pielgrzymki odpowiada ks. Bartłomiej. Dalsze szczegóły dotyczące zapisów na pielgrzymkę będą podane w nieodległym czasie.

3. Piątek = dzień zakończenia roku szkolnego:

* 7.30 spowiedź dla dzieci, młodzieży oraz rodziców.

* 8.00 msza św. dziękczynna za ukończony rok szkolny oraz z prośbą o szczęśliwe przeżycie wakacji. Bardzo prosimy, aby dzieci i młodzież podczas wakacji zanosiła do Boga codzienne modlitwy oraz uczestniczyła w każdą niedzielę we mszy św. To również zadanie dla rodziców.

* o godz. 15.00 nie będzie Koronki i adoracji.

4. Niedziela za tydzień:

* 19.00 w kościele modlitwy wspólnoty osób, które żyją w związkach bez sakramentu małżeństwa.

5. Została przygotowana Księga intencji mszalnych na 2025 rok. Można w kancelarii rezerwować terminy mszy św. na cały przyszły, 2025 rok.

6. W tym tygodniu 6 rodzin złożyło ofiary na dalsze malowanie kościoła i 2 rodziny uczyniły to przelewem bankowym. Bóg zapłać.

* Dziękuję p. Janowi Dąbrowskiemu za nieocenioną pomoc i zaangażowanie.

* Jak możemy zauważyć – są już prawie w całości przygotowane rusztowania. W tym tygodniu rozpoczną się prace oczyszczające ściany i naprawiające ubytki.

7. Polecamy tygodniki katolickie: * Niedziela i * Gość Niedzielny.