1. Dziś:
* 18.00 msza św. z asystą RK i spotkanie formacyjne.
* dziękujemy ks. Michałowi za słowo świadectwa żywej wiary mówiące o posłudze.
Ksiądz Michał Machnio, misjonarz, pracujący w polskiej parafii w Kołomyi, na Ukrainie. Pochodzi z naszej diecezji, jest kolegą kursowym ks. Bartłomieja. Kołomyja to miasto zamieszkałe w większości przez Polaków. Ksiądz Michał wraz z parafianami prowadzi generalny remont zabytkowej świątyni. Po mszy św. będzie można złożyć ofiarę na ten cel. Jako pamiątkę parafianie z Kołomyi przygotowali specjalne upominki – cegiełki: opis dziejów parafii i tabliczkę z wizerunkiem kościoła. Tabliczka pochodzi z byłego krzyża misyjnego z terenu kościoła. Po mszy św. ksiądz Michał będzie przy drzwiach głównych, można z nim porozmawiać. Wielka zachęta do wsparcia finansowego remontowanego kościoła w Kołomyi. Liczy się każda ofiara, którą chcemy przeznaczyć na ten szlachetny cel.

2. W środę o 16.00 spotkanie Klubu seniora. Zaprosiliśmy pisarkę z Radomia, panią Ewę Opoka. Przedstawi swoją książkę o św. Teresce od Dzieciątka Jezus oraz opowie o swojej pisarskiej przygodzie. Zapraszamy wszystkich chętnych.

3. W niedziele za tydzień:
* o 9.00 msza św. z posługą muzyczną grupy pielgrzymkowej.
** 19.00 w sali domu parafialnym miesięczne spotkanie formacyjne dla osób żyjących w związkach bez sakramentu małżeństwa. W spotkaniu uczestniczą osoby z Radomia i okolic. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. To wielkie wsparcie dla tych osób. Grupa ta spotyka się już 12 lat.

* za tydzień będzie słowo podsumowujące tegoroczne pracy związane z malowaniem naszej świątyni.

4. W tym tygodniu – złożono 13 ofiar indywidualnych; 2 przez konto bankowe. Serdecznie dziękujemy.

5. W kancelarii można już od tego tygodnia składać na nabożeństwo „Wypominek” – rocznych, półrocznych i jednorazowych. Na stoliku z prasą są wyłożone kartki.

5. Polecamy tygodniki katolickie: * Niedziela i * Gość Niedzielny.

6. W tym tygodniu pożegnaliśmy z parafii:
S+P Jana Różańskiego; lat 78
Wieczny odpoczynek