Obecnie pracujący

PROBOSZCZ PARAFII

Ks. Kan. Mgr Roman Adamczyk – ur. 27. 05. 1960 r., św. kapł. 17. 05. 1986 r., stan. od 1. 07. 2011 r.

Ks. Kan. Mgr Roman Adamczyk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIKARIUSZ

Ks. Mgr Sebastian Osiński – ur. 30. 05. 1982 r., św. kapł. 31. 05. 2008 r., stan. od 1. 07. 2013 r.

Ks. Mgr Sebastian Osiński

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REZYDENCI

Ks. Kan. Dr hab. Jerzy Adamczyk – ur. 22. 04. 1959 r., św. kapł. 17. 05. 1986 r., stan. od 1. 07. 2011 r.

Ks. Kan. Dr hab. Jerzy Adamczyk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ks. Prałat Dr Stanisław Suwała – ur. 1. 12. 1935 r., św. kapł. 14. 12. 1958 r., stan. od 1. 07. 2011 r.

Ks. Prał. Stanisław Suwała

 

 

 

 

 

 

 

 

POMOC DUSZPASTERSKA

Ks. Mgr Mariusz Parszewski – ur. 22. 11. 1975 r., św. kapł. 01. 06. 2002 r., stan. od 1. 11. 2019 r.

 

Ks. Mgr Mariusz Parszewski