1. Dziś:

* 10.30 msza św. z asystą chóru

* 18.00 msza z asystą AK i spotkanie formacyjne.

* dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę. Są one przeznaczone na dalsze malowanie kościoła. Za tydzień, przekazane będą wszystkie szczegóły dotyczące tegorocznych prac malarskich. Całość opracowania planu prac została już zakończona.

* w minionym tygodniu, dwie rodziny złożyły ofiarę osobiście i jedna uczyniła to przelewem bankowym. Bóg zapłać.

2. We wtorek o godz. 18.45 będzie próba dzieci przed Pierwszą Komunią Św. Bardzo prosimy, aby wszyscy rodzice przyszli ze swoimi dziećmi. Za całość przygotowań odpowiada ks. Bartłomiej.

3. W czwartek nie będzie spotkania PZ Caritas.

4. Niedziela za tydzień:

* IV Niedziela Wielkanocna, to Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpocznie się wtedy tydzień modlitw o powołania do kapłaństwa i zakonu.

* taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na funkcjonowanie WSD w Radomiu.

* po mszy św. o 12.00 spotkanie dla rodziców i uczniów klas IV przed Rocznicą Komunii Św.

* 18.00 msza św. z asystą RK i spotkanie formacyjne.

5. W przyszły poniedziałek, 22 kwietnia o godz. 9.30 wyjazd organizowany przez naszą parafię do Chęcin. Będziemy zwiedzali średniowieczny zamek, w którym obecnie znajduje się muzeum. Zapisy przyjmuje p. Barbara Głowacka, prezes Klubu seniora. Koszt całości = przejazd autokarem + bilety do muzeum + przewodnik = 60 zł od osoby. Zachęcamy do pierwszego wiosennego wyjazdu. Obowiązuje kolejność wpłat. Zostało już niewiele wolnych miejsc.

6. Wielka prośbą i zarazem zachęta:

* chór jest dumą naszej parafii. Pragnę podziękować wszystkim, którzy są zaangażowani w prowadzenie chóru oraz każdej chórzystce i każdemu chórzyście. Ale zaczynamy obserwować, że ilościowo stan liczebny chóru zmniejsza się. Najczęściej przyczyną tego stanu rzeczy jest upływający czas.

* dlatego zwracam się z wielką prośbą, do kobiet i do mężczyzn, tych którzy pragną śpiewać, o zgłoszenie się bezpośrednio do prezes chóru lub osobiście do mnie, celem omówienia szczegółów dotyczących przynależności do chóru. Prosimy tę prośbę przemyśleć i serdecznie rozważyć. Liczymy na pozytywną odpowiedź.

7. Polecamy nabywanie i czytanie tygodników katolickich.

8 W tym tygodniu pożegnaliśmy z parafii:

Ś+P Eugeniusza Sieczkę; lat 93.

Wieczny odpoczynek.