20. stycznia to dzień imienin ks. Sebastiana. O  godz. 18.00 w intencji Czcigodnego Solenizanta Mszę św. sprawował Ksiądz Proboszcz. 

Na zakończenie w imieniu wszystkich kapłanów pracujących w naszej parafii życzenia złożył Ks. Proboszcz a następnie dzieci, młodzież oraz przedstawiciele poszczególnych grup modlitewnych. W imieniu wszystkich parafian zostały wypowiedziane życzenia: Czcigodny Księże Sebastianie! Drogi Solenizancie! Brak słów, żeby wyrazić naszą wdzięczność Panu Bogu za to, że jesteś wśród nas. Zawsze tak pięknie się uśmiechasz, emanujesz radością i optymizmem. Cieszymy się twoim talentem muzycznym i zaangażowaniem. Wszyscy Cię za to kochamy!

Dziś twoje patronalne święto. W imieniu wszystkich parafian, wszystkich grup naszej wspólnoty składamy Ci najserdeczniejsze życzenia imieninowe. Życzymy, aby Pan Bóg Ci błogosławił i obdarzał potrzebnymi łaskami w Twojej posłudze kapłańskiej. Niech Matka Boża i Twój patron, św. Sebastian będą dla Ciebie wsparciem w każdym dniu. Niech strzegą Cię i śpieszą z pomocą na drogach Twojego kapłańskiego życia. Życzymy Ci, aby Twoja praca i zaangażowanie przyniosły radość i satysfakcję na chwałę Bożą.

My ze swej strony, wdzięczni Panu Bogu za Twoją posługę w naszej parafii zapewniamy o nieustannej modlitwie w Twojej intencji.  Szczęść Boże!

Chór parafialny, którego opiekunem i dyrygentem jest ks. Sebastian, śpiewem pięknie tę Eucharystię ubogacił.

GALERIA