Czcigodni Kapłani! W imieniu wszystkich uczestników pielgrzymki składam bardzo serdeczne podziękowania za to, że zechcieliście ten czas przeżyć razem z nami. 

Serdecznie dziękujemy Księżom Jarosławowi i Rafałowi za to, że kolejny raz zdecydowali się nam właśnie czas poświęcić. Za wszystkie przekazane wiadomości, za wybraną trasę, za to, że mogliśmy być w miejscach pięknych i ważnych dla katolików a przecież mniej nawiedzanych. Za wszystko co dla nas zrobiliście. Pozostajecie w naszej wdzięcznej pamięci i niech się spełniają wszystkie Wasze życzenia i marzenia a Matka Kapłanów niech ma Was w swojej  przemożnej opiece.

Równie serdecznie dziękujemy kierowcom, Panom Janowi i Marianowi, dla nas wszystkich jesteście mistrzami kierownicy. Zmieścić się tak dużym, nowoczesnym pojazdem w wąskich starych włoskich uliczkach, chyba jednak nie każdy potrafi. Dziękujemy za to, że chcieliście omijać rzymskie korki i zbaczaliście w bok, a my mogliśmy zobaczyć zwyczajną włoską  wieś. Za to, że tak płynnie pokonaliśmy ponad 5200 km. Dziękujemy!

Oddzielne podziękowania i być może jako pierwsze powinny popłynąć do Księdza Sebastiana, organizatora pielgrzymki. Bogu niech będą dzięki, za to że dane nam mieć Księdza w naszej parafii i korzystać z Twoich zdolności i umiejętności, w tym przypadku organizatorskich. Bardzo szybko Ksiądz zorganizował tę grupę, która jest Ci bardzo wdzięczna za wszelkie prace jakie Ksiądz włożył, by to wszystko tak pięknie i bez zakłóceń działało. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie nawiedzone miejsca, za przeżyte Eucharystie, za wspólną modlitwę. Za to, że zaznaliśmy już letnich temperatur ale i doświadczyliśmy padającego drobniutkiego śniegu. Było nas ponad 60 osób i każdy z nas nosi w swoim sercu wielką osobistą wdzięczność. Przedstawiamy je Panu w modlitwach, a Pan niech uczyni z naszych modlitw rzeczy wielkie. Myślę, że bardzo wymowne jest to, że już czekamy na nasz wspólny kolejny wyjazd.

Z całego  serca serdeczne Bóg zapłać, a Najwyższy Kapłan niech obficie wynagrodzi Swoimi łaskami . Szczęść Boże!!!

BG

GALERIA