W sobotę 7 marca 2015 r.  wspólnota Ruchu Światło – Życie przeżywała Wielkopostny Dzień Wspólnoty. Dla Rejonu Radom – Południe spotkanie odbyło się w parafii Najświętszego Serca Jezusowego, a  temat tego dnia brzmiał następująco: „Kochać ubogich – dzielić się sobą i posiadanymi dobrami”.  

Na zawiązanie wspólnoty słowo powitania wygłosił Proboszcz NSJ Radom Ks. Roman Adamczyk  a  Moderator Rejonu ks. Maciej Gizicki  serdecznie przywitał wszystkich obecnych. Po katechezie,  którą wygłosił ks. Daniel Reguła w Domu Parafialnym odbyły się spotkania w grupach.  W ramach przygotowania do przeżywania Mszy św.  Namiot Spotkania poprowadził Dk. Wojciech Pawłowski. Mszy  św. przewodniczył ks. Dariusz Szlachcic, słowo Boże natomiast wygłosił Dk. Wojciech. Po uczcie duchowej wszyscy przeszli do domu Parafialnego na agapę. Wśród  miłych spotkań i serdecznych rozmów czas upłynął bardzo szybko. Na zakończenie odbyło się krótkie spotkanie  w świątyni i błogosławieństwo na rozesłanie.

Kolejny dzień radości przeszedł do historii. Bogu niech będą dzięki za wszystkich przybyłych do nas gości, za wygłoszone słowo, za  wszystkie przeżycia dzisiejszego dnia. Dobrze, że jesteście z nami. Szczęść Boże.

GALERIA